PTN - WARSZAWA

Polskie Towarzystwo Numizmatyczne

Oddział w Warszawie im. Karola Beyera

Karol Beyer

Koszty uczestnictwa w XVI Międzynarodowym Kongresie Numizmatycznym

 

Szanowni Państwo,

Tylko do 30 kwietnia br. otwarta jest tańsza, tzw. wczesna rejestracja na International Numismatic Congress 2022 w Warszawie.
Do końca kwietnia opłata dla członków Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego wynosi 150 euro, od 1 maja – 260 euro.
Członkowie PTN płacą odpowiednio 150 lub 260 euro dzięki temu, że nasze Towarzystwo należy do International Numismatic Council.
Opłata konferencyjna dla uczestników niebędących członkami PTN ani żadnej innej instytucji należącej do International Numismatic Council jest w wysokości odpowiednio 300 i (od 1 maja) 460 euro.
W ramach opłaty poza udziałem w sesjach naukowych gwarantowany jest udział w ceremonii otwarcia i zamknięcia Kongresu oraz na towarzyszące mu bankiety. Ponadto zarejestrowani uczestnicy INC 2022 mają wstęp wolny do Muzeum Narodowego i Zamku Królewskiego w Warszawie.

Dalsze informacje na stronie Kongresu:
https://inc2022.pl/registration/

Wstęp do Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego, w którym (w Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich, ul. Krakowskie Przedmieście 32) będzie towarzysząca INC 2022 wystawa PTN, jest otwarty dla wszystkich i nie wymaga wnoszenia opłaty kongresowej. Bez opłaty będzie można zobaczyć również wystawy posterowe w przestrzeniach otwartych kampusu UW.

Przypominamy, że Kongres odbędzie się w dniach 11-16 września 2022 r. w Warszawie.
https://inc2022.pl/

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.